Цікаво знати

7 “позитивних відгуків” про ОЩАДБАНК в Українці

Не люблю, коли придираються, кажуть образливі слова у вічі або просто по хамські себе ведуть. Однак, дістало! А тому останнім часом сама так роблю, як тільки чую назву ОЩАДБАНК.Уявіть, ви їздите на машині, а потім різко пересідаєте на велосипед!!! Так і тут … Ще місяців 6 тому обслуговувалася в нормальному банку, де майже все проходило без проблем. І тут  довелося перейти на ОЩАДБАНК (найближче до мене відділення і доречі єдине в місті, за адресою: вул.Звязку, 1, м.Українка, р-н Обухівський). 

images

Чим не задоволена?

  1. На вихідних планувала зняти 100-200 грн. через банкомат написало мінімальна сума для зняття 500 грн. (при тому що в мене на рахунку було 420). Не зняла! (“1-” до карми банку). В банку ж затребували паспорт, якого при мені не було, коли про це почули і вухом не повели – відправили до єдиного в місті банкомату 500 грн. мінімальною сумою та розвели руками.
  2. Через день прийшла намірюючись зняти 100 грн. – пише банкомат з тіхнічних причин не може мені видати кошти (“1-” до карми банку).
  3. 2 неділі тому приходить СМС з повідомленням, що мені відключено СМС повідомлення, при тому, що я не відмовлялася  від даної послуги. (“1-” до карми банку).
  4. Наступного дня телефоную  на гарячу лінію, немає вільних операторів, очікую 16-18 хв., нарешті підняли трубку і тут я дізнаюсь, що сама відмовилася від СМС повідомлень. Це що провали в памяті? Точно знаю, що ні. Після довгої процедури ідентифікації особи всетаки добиваюсь, щоб підключили СМС повідомлення.
  5. Підхожу до банкомату – потрібно дуже швидко переслати гроші на телефон – немає бумаги… 😦 одні емоції. Гроші не переслала.
  6. З 3-х разів, що намагалася дозвонитися на гарячу лінію банку – вдалося це зробити лише раз і то випадково. В інших випадках або терпіння закінчувалося очікувати на лінії більше 12 хв., або ж просто переставали йти гудки. Раніше телефонуючи на гарячу лінію Волі думала, що 6 -8 хв. очікування на лінії – це довго. Зараз же після 12-18хв. очікування вже, навіть, Волю почала  згадувати добрими словами, для прикладу.
  7. Щоб оплатити платіжку за домофон потрібно заплатити +10 грн. до суми платежу, при тому, що в Укрпошті дана послуга коштує 3 грн.

Чим задоволена?

  1. Тиждень тому прийшла заплатити комуналку, банкомат не працює. Прийшла у відділення думаю зніму гроші та й оплачу. В касі немає коштів. Я кажу, що хочу не тільки зняти, але й оплатити комуналку, послали до термінала, але потім добра касирша спохватилася і провела операцію безготівково, що мені найбільше підходило в даному випадку ( за це 1+).

Куди йти?  Куди писати? Кому жалітися? І чи варто взагалі це робити? Складається таке враження, що дана реклама ОЩАДБАНКУ (зображена на картинці) якнайкраще відображає його діяльність в умовах сьогодення. А також відношення до клієнтів, “максимальний сервіс” та все для людей це “однозначно” про ОЩАДБАНК!!!

З повагою,

“задоволений клієнт” ОЩАДБАНКУ

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s