Благоустрій / Депутати / Роздуми

Невже Українка потоне у смітті?

Нажаль, стаття: “Невже Українка потоне у смітті?”, на мій погляд – є достатнім доказом нецільового використання коштів виділених на роботу ДП.

Наскільки я знаю журналіст – людина, яка висвітлює не одну, а принаймні декілька різних думок, іноді діаметрально протилежних. Журналіст – людина, яка керується перш за все не емоціями, а фактами!

Мені цікаво, ДЕ? в даній статті:

1.Думка представника  фірми (або якогось експерта), яка займається наразі вивезенням сміття в Українці;

2.Думки депутатів, які проголосували “За” або Проти” стосовно  питання:

“4. Про зняття з порядку денного засідання дев’ятої сесії Української міської ради пункту 18.3.1 “Про затвердження результатів конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Української міської ради”.

3.Чому не зазначено коли саме настане сміттєвий коллапс в Українці? 

4.Які, наразі, кроки задіюються аби цього не допустити?

5.Що думає про дану ситуацію міський голова Павло Козирєв? Де він взагалі знаходиться останні  принаймні 4 сесії? І, чи буде на наступній сесії присутній не он-лайн, а –  наяву?

11

Якщо вже говорити про питання суботників, то чому не за всіма депутатами закріплені округи на яких вони “мають” займатися благоустроєм?

Розглянемо детальніше що таке благоустрій?

Благоу́стрій та озеле́нення міськи́х експлуато́ваних терито́рій включає в себе проведення робіт з інженерної підготовки, вертикального планування, облаштування територій вулиць, доріг, проїздів, велосипедних доріжок, озеленення та влаштування елементів дизайну міського середовища, які виконуються на замовлення підприємств, установ, організацій житлово-комунального господарства, інших юридичних осіб відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації.

13015304_863233967122011_1934118417858896307_n

Ось одна цитата з статті, яка мене просто вбила наповал. Здається, зараз вже далеко не УРСР , процеси перебудови далеко позаду. Наразі, все ніяк наші керівники держави не зважаться проводити реформи, які стануть болючими для більшості українців, але вони необхідні. Зараз, наскільки я знаю, одним легше поприбирати, іншим – оплатити дані послуги й таким чином приєднатися до благородної справи. Час йде, все невпинно змінюється! І те що було нормою в епоху колективізму відходить в небуття. 

“Ще за часів діяльності легендарного директора Трипільської ТЕС (1981-1996рр.), Заслуженого енергетика України Миколи Красноштана в нашому місті зародилася добра традиція – депутати щороку наводять лад на своїх округах, а підприємці – на закріплених за ними територіях. Замести, підфарбувати, скопати… де треба – і придбати на 100 грн фарбу для лавочки. Усе добровільно і на ентузіазмі. А головне – завдяки цьому в Українці все було завжди облаштовано і пофарбовано дуже оперативно”

12

 З А К О Н   У К Р А Ї Н И "Про статус депутатів місцевих рад"

9

10

“Чи “потоне” місто Українка у смітті, як лякають нас деякі місцеві депутати? Депутат УМР Ніколаєнко В.Н. заспокоює мешканців міста та роз’яснює нюанси конкурсу, який Українська міська рада проводила з метою визначення компанії-переможця по вивезенню побутового сміття”, – повідомили на сторінці Трипільський край

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s