військові

ЙОГО БАТАЛЬЙОН ЗАХИЩАВ АЕРОПОРТ

Вже більше року триває антитерористична операція, як називають військовий конфлікт на Сході в Україні.

Минула 4-та хвиля мобілізації, сили армії знову зросли, відбувається ротація військовослужбовців. Здається, ця антигуманна за своєю суттю ситуація вже не шокує людей, не збурює їх супротив. Хіба що тих, у кого в гарячих точках виконують свій обов’язок рідні чи близькі, а ще не звикають до неоголошеної війни чоловіки, які знаходяться безпосередьно на лінії конфлікту.

Ніби в інший світ потрапив, коли приїхав додому, – розповідає Сергій Васильович Редько, – все так тихо, спокійно, ніби нічого і не відбувається.

ДОВІДКОВО

Сергія можна зрозуміти, він служить в 122-му окремому аеромобільному батальйоні 81-ї бригади. Це, як і всі підрозділи аеромобільних військ, батальйон, що знаходиться в постійній підвищеній бойовій готовності, як резерв штабу АТО.

– Спимо одягнені, адже, коли пролунає тривога, потрібно в дуже короткий термін висуватися на позицію, котру вкаже командування. Всяке бачили: зачистки, штурми, наш батальйон утримував аеропорт. 

1173694_1015334380641759_31313369721624211_

О.Шацило, В.Богданцев, В.Довгополий, Ю.Миколенко з С.Редько (в центрі)

ВАРТО ЗНАТИ

Сергій Васильович пішов до військкомату одразу як розпочався конфлікт на Сході. Отримав повістку, пройшов медкомісію і був відправлений до 37-го загальновійськового полігону. Після підготовки несе службу в 81-ій аеромобільній бригаді. 20 квітня вже був у місті Костянтинівка.

Війна війною, але людські якості залишаються із людьми, – розповідає С.Редько, – з
нашого батальйону потрапив у полон один військовослужбовець, придавило плитою ногу, то його врятували, зробили ампутацію, все як слід. Десантників поважають. С.Редько раніше в армії не служив.

Пов’язані записи: З ЯКИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗУСТРІЛИ 2016-Й РІК ВОЛОНТЕРИ «МАТЕРИНСЬКОГО СЕРЦЯ»

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився в Києві, деякий час мешкав з батьками у Нижньовартовську (Росія), а потім повернувся під опіку бабусі на Батьківщину. Закінчив сільськогосподарський технікум за спеціальністю технікмеханік. Працював у «Софттрансі», «Нафтобутсервісі», але робота, на яку планує повернутися після служби, – це все ж таки на Трипільській ТЕС.

На нашій станції я з 2008 року, – згадує Сергій Василоьвич. – З самого початку працював в автотранспортному цеху водієм, а потім перевівся в цех теплових комунікацій та гідроспоруд. Далі – в ЦЦР-1 слюсарем- газорізником пилесисте- ми. Сподіваюсь, що коли повернусь, приймуть мене назад, – посміхнувся співбесідник.

1173694_115334380641759_31313369721624211_

С.Редько з групою по ремонту пилесистеми

Контракт на подальшу службу в Збройних силах України підписувати не збираєтесь?
– Ні. Відслужити б своє і досить. На мене чекає дружина, трирічний син, якого хочу виховувати. А там, на фронті, земля знаєте яка тверда? Іноді сокирою доводиться по шматочку її вирубувати, аби хоч трішки сховатися. Та й по забезпеченню є питання. Якби не волонтерська допомога, то багато з чим були б проблеми.

Побажаємо нашому співвітчизнику повернутись живим і неушкодженим до сім’ї та колективу Трипільської ТЕС.

Інформує “ДНІПРОВСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИК” № 17 (114) 1 жовтня 2015

One thought on “ЙОГО БАТАЛЬЙОН ЗАХИЩАВ АЕРОПОРТ

  1. Сповіщення: Нашого земляка, молодшого сержанта – демобілізовано | Молода Українка

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s