Депутати / Містобудування

В Українці виборці почали ініціювати зустрічі з депутатами стосовно лісу

 Добрий день, пані Світлана ОгарковаЗ огляду на непогодження громади м.Українка з проектом забудови на березі р.Стугна, що було висловлено протягом зустрічі між представником компанії-забудовника та громадою м.Українка (19 березня 2016 року), під час сесійного засідання міської ради (10 березня 2016 року),
а також в тексті петиції (Заборонити будь-яку забудову земельної ділянки, вкритої сосновим лісом, уздовж правого берегу р. Стугна, з наступним створенням на цій території міського парку міста Українка), звертаємось до Вас з проханням провести зустріч з виборцями, мешканцями будинків №1 та №5 по вул Сосновій.
12799062_242383782761187_1945535310233061958_n

Світлана Огаркова

Пропонуємо під час зустрічі у нашому дворі обговорити пропозиції щодо розв‘язання конфлікту з питання проекту забудови на березі р.Стугна.

Виходячи з того, що конфлікт набуває вигляду відкритого протистояння, висловлюємо прохання повідомити про час зустрічі якомога швидше.

Ще питання – Вам потрібне офіційне зареєстроване звернення чи достатньо цього запросу? Друзі, хто ще не в курсі – приєднуємось 🙂  Svitlana Rudenko Вика Писная Тетяна Леськів Инна Еремченкова

Автор: Ольга Нос

Безымянный

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s