Інтерв'ю

Помічники-консультанти депутатів

14 січня відбулася 5-та сесія Української міської ради під час якої було розглянуто питання, а потім направлене для доопрацювання стосовно ПОМІЧНИКІВ-КОНСУЛЬТАНТІВ ДЕПУТАТІВ міськради.

З першого погляду може здатися, що питання не варте уваги, його не потрібно розглядати через те, що існують більш нагальні проблеми!

Одним із каменів спотикання під час розгляду даного питання стало ПОСВІДЧЕННЯ.

Не всі згодні, що помічники депутатів мають їх отримати, адже можуть розпочатися зловживання цими людьми в різних ситуаціях, які відбуватимуться в місті й не тільки.

Інші кричать, що це таким чином депутати вирішили трохи полінитися та зняти з себе частину повноважень, аби не працювати. Хто правий або ні покаже лише час. Наразі до вашої уваги черговий випуск відеопроекту “ПОГОВОРИМО…” в якому один з депутатів відповість хоча б на частину питань, які виникають у нас з вами. Потрібні чи не потрібні помічники депутатів? На яких засадах вони працюватимуть? Чи зможуть зловживати своїм становищем? 


П.С.: А ви як вважаєте потрібні чи ні помічники-консультанти нашим обранцям? Вони мають право отримати посвідчення?…

Коментарі:

 Олег Донской Олег Донской На последней сессии Украинского городского совета Козырев негативно отнесся к необходимости выдавать посвидчення помощникам депутатов. В крайнем случае выписать такие удостоверения до конца года. А потом посмотреть кому их продлевать.
Мэр вскользь упомянул что знает кого депутаты подадут на помощника и его некоторые персоны не устраивают.
Потом под конец обсуждения Козырев вообще предложил что помощникам не выдавать удостоверений.
И вообще со слов мэра раньше депутатам не нужны были помощники а тут некоторые новоизбранные депутаты взяли и придумали тему иметь помощников…

 
Наталья Дякун Наталья Дякун Якщо це законно, то я не проти помічників. Може будуть скоріше вирішувати якісь питання, бо їх в Українці стільки!.. За посвідчення нічого не можу сказати. Якщо це як перепустка, то зловживати помічників своїм статусом не зможуть.
 
Игорь Сухих Игорь Сухих Помічнику-консультанту депутата місцевої ради видається  посвідчення, в якому має бути зазначено номер посвідчення, назву  місцевої ради, прізвище депутата місцевої ради, номер його виборчого округу, а також те, що помічник-консультант депутата  місцевої ради працює на громадських засадах у відповідній раді.  Посвідчення помічника-консультанта депутата місцевої ради, опис  якого затверджується відповідною радою, видається місцевою радою за письмовим поданням депутата місцевої ради.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s